Je bent hier : Contact  >  Vast team
dinsdag , juni , 28 2022

Contacteer een vaste medewerker

Je kan ons kantoor bellen op 09 330 67 43 of het gratis nummer 0800 99 138.

Het is niet vreemd om te praten over wat je bezighoudt

Onze medewerkers maken graag een afspraak om naar jou te luisteren bij jou aan de keukentafel.

Als je je verhaal liever neerschrijft, kan dit doen op het aanmeldingsformulier. We nemen dan zelf contact met je op.

We begrijpen dat de samenvatting van je levensverhaal nooit compleet is: het neerschrijven helpt je wel om één en ander op een rijtje te krijgen.
Zodra we bij je thuis aan de keukentafel zitten, kunnen we dan samen kijken naar de verschillende vragen en hun oplossingen.

Je kan de adviseur uit jouw regio rechtstreeks contacteren

Els Verté Directeur els@boerenopeenkruispunt.be 0468 06 01 51
Liselot De Roo Adviseur West en Oost-Vlaanderen liselot@boerenopeenkruispunt.be 0493 97 23 48
Sarah Teerlynck Adviseur West- en Oost-Vlaanderen sarah@boerenopeenkruispunt.be 0468 57 64 86
Valerie Goethals Adviseur West- en Oost-Vlaanderen valerie@boerenopeenkruispunt.be 0469 12 98 48
Kathleen Van Looveren

Adviseur Antwerpen

Limburg & Brabant

kathleen@boerenopeenkruispunt.be 0472 42 52 32
Leen Lietaer Adviseur West- en Oost-Vlaanderen leen@boerenopeenkruispunt.be 0469 11 59 30
Gunther Lavaert Adviseur gunther@boerenopeenkruispunt.be 0493 29 76 08
Karin Meulebroeck Adviseur karin@boerenopeenkruispunt.be 0485 15 91 05
Tijs Vanslambrouck Communicatie / IT tijs@boerenopeenkruispunt.be 0480 68 00 37
Hilde Parisis Administratie hilde@boerenopeenkruispunt.be 0480 68 00 52

Wij nemen de tijd om je te helpen, neem je zelf de tijd om geholpen te worden?

aanmelden homepage

Ik we​ns hulp

Vraag gratis ondersteuning door vzw Boeren op een Kruispunt:

Ja, ik wens hulp

Of bel gratis 0800 99 138
Of 09 330 67 43

Een tuinbouwkerkhof

Top